flonikZeleny

Aktuality

IMG_4596

Individuálne poradenstvo od narodenia 

PORADENSTVO PSYCHOMOTORICKÉHO VÝVINU

Je vhodné pre každého:

  • tehotné mamičky a oteckov, ktoré sa chcú vopred pripraviť na príchod bábätka a od prvého dňa sa cítiť čo najistejšie
  • pre rodičov s bábätkom od narodenia
  • pre rodičov s bábätkami a deťmi, ktorí sa chcú dozvedieť viac o vývine ich dieťatka v celistvosti
  • pre rodičov s bábätkami a deťmi, ktorým sa „čosi nepozdáva“ alebo pozorujú také prejavy, ktoré nie sú v súlade so správnym vývinom

 

Špecializujeme sa  na starostlivosť  a edukáciu detí v ich ranom veku, teda od narodenia do cca 3 rokov.

Čo môžete očakávať na stretnutí?

Ukážeme Vám, ako s dieťatkom správne manipulovať – ako ho pokladať, zdvíhať, nosiť, pretáčať, teda ako využiť každodenné činnosti, ktoré realizujeme nespočetne krát za deň. Práve týmito rutinnými aktivitami dokážete výrazne ovplyvniť vývin vášho dieťatka.

Porozprávame sa o vývine dieťatka,  zhodnotíme stav Vášho dieťatka a ukážeme vám stimulačné aktivity, ktoré môžete realizovať doma.

Nevenujeme sa len stránke hrubej motoriky, ale aj ostatným vývinovým mechanizmom  v súlade s celistvým vývinom dieťaťa. Psychický a emocionálny vývin, vývin úchopu a jemnej motoriky, súhry a koordinačné vzory, zmyslový vývin a mnoho iných zákonitostí, ktoré sú kľúčové práve pre obdobie raného veku dieťaťa a ich nedostatky sa prejavia v niektorých prípadoch až neskôr, napr. v mladšom školskom veku.

Po stretnutí Vám poskytneme  krátke Baby Balance videá, ktoré vám doma pomôžu sústrediť sa na detaily manipulácie, ktorú sme si na stretnutí ukázali alebo videá s teóriou vývinu daného obdobia dieťaťa. Dostávate veľký obnos informácií a videá vás utvrdia v tom, že ste si všetko správne zapamätali.

Kde realizujeme poradenstvo?

  • Môžeme vás navštíviť  „u vás doma„. Táto možnosť je najvhodnejšia pre bábätka od narodenia do cca 7 mesiacov.
  • Môžete prísť k nám, do našej sály  Baby Balance Home na Mládežníckej ulici 8A v Banskej Bystrici.

 

Koľko to stojí?

Členský poplatok za stretnutie sa odvíja od toho, či ide o prvé stretnutie alebo o opakované stretnutie, či je realizované v našich sálach alebo u vás doma.

Prvé stretnutie (60-90min)

v Baby Balance HOME… 25 EUR

u vás doma… 30 EUR

Druhé a ďalšie stretnutie (60-90min)

v Baby Balance HOME… 20 EUR

u vás doma… 25 EUR

V prípade záujmu vyplňte prihlášku a následne vás budeme kontaktovať ohľadom termínu a miesta stretnutia, ktoré si s vami dohodneme.

Tešíme sa na vás milí rodičia.

Radi sa s vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti a poznanie.

BB-7073

Letné balansovanie 2021

Balansujeme aj počas leta

Letné balansovanie sú jednorázové vstupy na cvičenia pre detičky od 9 mesiacov. Pre bábätká od 3 do 9 mesiacov bude možnosť absolvovať krátky 3 týždňový kurz.

Súčasťou letných cvičení s deťmi sú rituálne aktivity Baby Balance, spoločné cvičenia s deťmi a rodičmi, rozcvička, špeciálne cvičenia, hry a súťaže, pri ktorých ide o proces a nie výsledok, senzomotorické hry a aktivity, relaxačné cvičenia a mnoho ďalších.

Zvážte, kedy ste počas leta doma a prihláste sa na toľko vstupov, koľko uznáte za vhodné.

Kde budú cvičenia prebiehať?

Baby Balance HOME, Mládežnícka ulica 8A, Banská Bystrica

Letné balansovanie je bez možnosti náhrad a bez nároku na vrátenie peňazí. Po registrácii s vašou účasťou rátame a držíme vám miesto.

Balansujeme od 02.08.2021 – 20.08.2021.

Upozorňujeme, že ide o jednorázové stretnutia (s výnimkou MINI1 a MINI2), preto ak máte záujem a viacero lekcií, je potrebné vyplniť prihlášku na každý jeden termín, o ktorý máte záujem!!!

Baby-Balance-centrum-Rafael-(163)

Baby Balance v Brezne

SME BLIŽŠIE K VÁM!

Spúšťame skupinové cvičenia pre detičky a ich maminky a tatinkov v BREZNE ❤️
Jarný kurz máme za sebou, tešíme sa na vás v septembri 2021 v jesennom kurze!
V prípade, že si chcete rezervovať miesto v kurze, stačí vyplniť prihlášku v priebehu augusta po spustení prihlasovania na jesenný kurz tu: https://babybalancebb.sk/prihlasenie/.
Prvá hodina v kurze bude pre nových záujemcov v Brezne UKÁŽKOVOU HODINOU! Aj na ukážkovú hodinu je potrebné prihlásenie. Následne v prípade záujmu pokračovať v kurze uhradíte celý kurz. V prípade, že sa rozhodnete v kurze nepokračovať, ukážkovú hodinu neuhrádzate a vašu registráciu zmažeme.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
images

Darčeková poukážka BABY BALANCE

BABY BALANCE AKO DARČEK!

Babičky, deduškovia, tety, ujovia, kamošky a kamoši!

Ak máte bábätko, ktoré by ste chceli obdarovať tým najužitočnejším – zdravým štartom do života, tak darujte darčekovú poukážku Baby Balance.

Zaregistrujte sa ONLINE a darčekovú poukážku vám po jej úhrade vystavíme.

Darovať môžete vami vybranú hodnotu darčekovej poukážky, ktorú rodičia dieťatka môžu vyčerpať na úhradu skupinového cvičenia Baby Balance alebo na individuálne stretnutie v ich domácnosti.

Stačí nám napísať na info@babybalancebb.sk a všetko vybavíme 🙂